Tvorba webových stránek

Tvoříme úspěšné webové stránky pro růst vašeho podnikání. Obdržíte od nás web, se kterým prorazíte a předběhnete svoji konkurenci. Můžete se spolehnout na dohledatelnost webu, pomůžeme vám s obsahem, navrhneme efektivní propagace a vystřelíme vaše podnikání do nebes!

tvorba-webovych-stranek

Responzivita, ovladatelnost, přehlednost

Tyto tři pojmy jsou zásadní pro vytvoření úspěšného webu. Naší hlavní prioritou je jeho funkčnost. Aby byl web skvělý jak na mobilu, tak na jiném zařízení, je důležitá jeho responzivita. Jedním z velmi důležitých aspektů je také přehlednost. Na našem webu zákazník vždy najde to, co hledá.

Kvalitní webová prezentace nadevše

Hezky vypadající web evokuje mnoho pocitů. Tím nejhlavnějším je spokojenost zákazníka. Kvalitní webová prezentace také funguje jako vaše vizitka. Až 90% zákazníků odejde z webu jen proto, že se jim webová stránka nelíbí. 95% lidí odejde ihned, pokud na první stránce nenajdou to, co hledali. Proto je důležité mít web správně navržený už od základu.

tvorba-webu

Webové stránky ve Wordpressu

Na nejrozšířenější světové open source platformě realizujeme jednoduché weby i náročnější webové prezentace s designem na míru. Díky tomu odbržíte web s kompletní administrací pro drobné i náročnější úpravy.

Software na míru

Potřebujete vytvořit interní systém či aplikaci, která bude řešit specifické záležitosti? I s tím vám dokážeme poradit

Správa a servis webu

Zajistíme servis a podporu webu, postaráme se o povinnosti jako GDPR, cookies nebo SSL certifikát. Nebudete muset s námi řešit nic dalšího.

Jedinečný design

Žádná tvorba dle šablon, ale design dělaný na míru.

Dodatečné programování

Můžete také využít dalších nástrojů jako například rezervační systém, e-mail marketing, e-shop v rámci WooCommerce a mnoho dalšího.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Zajistíme dohledatelnost vašeho webu u zákazníků, kteří hledají právě Vás.

PPC kampaně

Využijte placené propagace na internetu. Díky našim nástrojům vám přivedeme na web nové zákazníky.

Lokální propagace

Ukažte se zákazníkům v místě, kde se nachází a zvyšte tak zájem u lidí ve vašem okolí.

9900

Basic
Pro nenáročné zákazníky

Za tuto cenu od nás obdržíte jednostránkovou webovou prezentaci. Bohužel si již nenajdeme prostor se vám aktivně věnovat, tudíž si budete muset zadání připravit sami.

14800

Nejoblíbenější

Business
Za málo peněz hodně muziky

Vícestránkový web s moderním designem, který je optimalizován pro vyhledávače. Tvorbu s vámi konzultujeme, pomůžeme vám s obsahem. 

24800

Nejvýhodnější

Professional
Chcete to rozjet ve velkým

Vícestránkový web s neomezeným počtem podstránek a moderním designem, technické i obsahové SEO. Vše zařídíme za vás, abyste se mohli věnovat svým věcem. Web připraven na úspěch v online světě.

Chcete nové webové stránky? Vybrali jste si z nabídky, nebo spíše potřebujete více specifický web? Ozvěte se nám. Připravíme pro vás nabídku na míru.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní číslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

T

Naši klienti

Jsme na sociálních sítích!

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz