Spolupráce s námi

Jak to celé vlastně probíhá? Zcela jednoduše a bez závazků

Přijedeme za vámi

Napište nám! Domluvíme si osobní schůzku, kde vše společně probereme. Přivezeme Vám analýzu webu, na kterou mrkneme. Sídlíte na druhém konci republiky? Můžeme se potkat i on-line.

Najdeme společně řešení

Vyslechnu si Vaše nápady a požadavky a dle nich sestavíme nabídku, která Vám bude vyhovovat. Nabídku sestavujeme na míru, v poměru cena - výkon. U nás se platí jen za reálné výsledky!

Mobirise

Plácneme si

Pokud se společně domluvíme, stačí podpis a jde se do práce. Nebude Vám nabídka vyhovovat, nebo jste očekávali něco jiného? Nevadí. Veškeré schůzky i analýzy jsou zcela zdarma. Je jen na Vás, jestli do toho půjdeme, nebo nikoliv!

Zhotovíme

Smluvně máme pevně dané termíny na zhotovení. Vždy budete vědět, v jaké fázi se projekt nachází a nebudete muset řešit žádné nepříjemnosti. S předáním díla souvisí i schůzka, kde Vám vše názorně ukážeme. Součástí spolupráce jsou i servisní schůzky, na kterých si budeme ukazovat reálná data návštěvností a zisků, kterých jsme společně dosáhli.

Ochota

Jezdíme za Vámi na zavolání, a to zcela zdarma. I když se spolu nedomluvíme, nic neplatíte. První i servisní schůzky jsou bez závazků. Pokud se naším klientem stanete, budeme s Vámi sdílet reálná čísla a úspěchy vašeho webu!

Férovost

Sestavujeme Vám nabídku na míru. Žádné zbytečné služby nevnucujeme, naše nabídky jsou vždy v nejlepším poměru cena - výkon. Vždy budete vědět, za co a kolik platíte.

Kvalita

To, že naše služby jsou kvalitní, ví již spousta našich klientů. Přesvědčte se sami. Mrkněte do Referencí.

U nás se platí jen za reálné výsledky

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní číslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Jsme na sociálních sítích!

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz