Naše reference

Vybrané ukázky naší práce. Tvoříme weby, eshopy, software na míru. Specializujeme se na SEO optimalizace webu a tvoříme efektivní PPC kampaně. Sídlíme v Liberci, ale působíme po celé ČR.

webove stranky

Správa budov

Pražská firma zabývající se správou budov. Podpořili jsme rozvíjející se projekt založením konkurenčně schopné a moderní webové stránky. Provedli jsme SEO analýzu, navrhli jsme klíčová slova a upravili SEO-friendly texty.

Farmsystem

Firemní marketing a grafické práce pro Farmsystem, který se díky svými inovacemi specializuje na efektivitu zemědělství. Jejich vlastní výrobky a služby jsou jedinečné. Tvorbou reklamních plakátů a katalogů pomáháme propagovat řešení mezi zákazníky.

seo optimalizace
web reference

Corfin - Investiční společnost

Tvorba nových webových stránek investiční společnosti Corfin. Původní web již nesplňoval požadavky dnešní doby a byla zapotřebí inovace. Web je situován do čistého designu, elegance a přehlednosti.

Zemní práce Kutná Hora

Nové webové stránky pro soukromníka z Kutné Hory, který se zabývá zemními a výkopovými pracemi. Web je tvořen tematicky i barevně k řemeslu i technice, kterou majitel vlastní. V okolí je poměrně velká konkurence a bylo zapotřebí také nastavit konkurenceschopné SEO.

tvorba webu
Web reference

Komunikace se stromy

Web vytvořený pro prodej knihy zaměřenou na komunikaci se stromy. Webové stránky jsou designově tónované do veselých barev. O speciální grafické zpracování se postarala Maryna Yukhnovich. Obsahem stránek je jednoduchý e-shop s platební bránou GoPay.

EVO metal

Tvorba webové prezentace pro novou firmu specializující se na výkup kovových i nekovových materiálů. Bylo potřeba vytvořit něco jedinečného ve velmi povedené barevné kombinaci poskytnuté majitelem firmy.

tvorba-webovych-stranek
Web reference

EVO Fitness

Webová prezentace nově vznikajícího fitka v Liberci. Stáli jsme u zrodu (r)evolučního fitness centra v našem Liberci a zhotovili webové stránky s rezervačním systémem pro zkvalitnění služeb a komunikace s návštěvníky.

Pasport3D

Optimalizace stávajících webových stránek a nastavení efektivních PPC kampaní pro malou firmu z České Lípy zabývající se zaměřováním staveb a objektů, pasportem a virtuálními 3D prohlídkami objektů.

SEO reference

Spokojenost

Vaše spokojenost je naším cílem. Děláme vše pro zkvalitnění spolupráce a vždy Vám vyjdeme vstříc. Vše konzultujeme a vyhovujeme Vašim požadavkům.

Komunikace

Budete vždy v obraze. Čas jsou peníze a my se Vám snažíme vyhovět co nejrychleji. Vždy budete mít přehled, v jakém stavu dílo je. S jeho předáním probíhá i prezentace a rychlé školení. Nekupujete králíka v klobouku!

Kvalita

Kvalitně odvedená práce je samozřejmostí. Na dílo máme pevně stanovený termín, který se z naší strany dodržuje.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní číslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Jsme na sociálních sítích!

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz