Reference

Vybrané ukázky naší práce. Tvoříme weby, eshopy, software na míru. Specializujeme se na SEO optimalizace webu a tvoříme efektivní PPC kampaně. Sídlíme v Liberci, ale působíme po celé ČR.

Web reference

Sítotisk Přívratský

Rodinná firma specializující se na sítotisk. Sídlí na severu Čech a díky námi zpracované SEO optimalizaci na jejich webu nyní působí po celé republice. I přes svojí velikost se nyní řadí ve svém oboru mezi jedničku na trhu.

Woodservis

Webová prezentace stavební firmy, jejíž působení sahá až do daleké Afriky. Grafika zhotovena na míru dodává webu elenganci a jednoduchost. V podobném duchu vznikají i stavby, se kterými jsme při tvoření fotogalerie opravdu nešetřili...

SEO reference
Web reference

Komunikace se stromy

Web vytvořený pro prodej knihy zaměřenou na komunikaci se stromy. Webové stránky jsou designově tónované do veselých barev. O speciální grafické zpracování se postarala Maryna Yukhnovich. Obsahem stránek je jednoduchý e-shop s platební bránou GoPay.

Pešta recyklace

Tvorba webové prezentace pro firmu specializující se na recyklaci kovových materiálů. Původní web už něco zažil a byla potřeba na pořádný upgrade. Majitel nám poskytl velice povedené fotografie, díky kterým se grafické provedení opravdu povedlo.

Mobirise
Mobirise

Farmsystem

Grafické práce pro Farmsystem, který se díky svými inovacemi specializuje na efektivitu zemědělství. Jejich vlastní výrobky a služby jsou jedinečné. Tvorbou reklamních plakátů a katalogů pomáháme propagovat řešení mezi zákazníky.

Správa budov

Pražská firma zabývající se správou budov. Podpořili jsme rozvíjející se projekt založením konkurenčně schopné a moderní webové stránky. Provedli jsme SEO analýzu, navrhli jsme klíčová slova a upravili SEO-friendly texty.

Mobirise

Spokojenost

Vaše spokojenost je naším cílem. Děláme vše pro zkvalitnění spolupráce a vždy Vám vyjdeme vstříc. Vše konzultujeme a vyhovujeme Vašim požadavkům.

Komunikace

Budete vždy v obraze. Čas jsou peníze a my se Vám snažíme vyhovět co nejrychleji. Vždy budete mít přehled, v jakém stavu dílo je. S jeho předáním probíhá i prezentace a rychlé školení. Nekupujete králíka v klobouku!

Kvalita

Kvalitně odvedená práce je samozřejmostí. Na dílo máme pevně stanovený termín, který se z naší strany dodržuje.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní čáslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz