PPC reklama

Noví zákazníci lusknutím prstů

Zvyšte svůj prodej díky výkonnostním reklamám na internetu

ppc

Zvyšte tržby ihned

PPC je nejpopulárnější formou online marketingu. Jak vychází z jejího názvu – Pay per click, tedy platba za kliknutí, platíte pouze tehdy, kdy zákazník navštíví váš web a nikoliv při zobrazení reklamy. Díky správně nastaveným PPC reklamám lze dosáhnout okamžitých výsledků za poměrně nízkých nákladů. Tím ale práce nekončí. Pokud se vám podaří dostat zákazníka na svůj web, musí ještě provést požadovanou akci jako je vyplnění formuláře, nebo třeba nákup produktu. Pak přichází na řadu optimalizace struktury a obsahu stránky.

Kde je reklama vidět?

PPC reklamu najdete jak v obsahové, tak i ve vyhledávací síti. Např. u Google najdete v obsahové síti přes dva miliony webů, videí a aplikací, na kterých se vaše reklama bude zobrazovat.  V obsahové síti můžete cílení reklamy nastavit na základě daného kontextu, danému publiku a dané lokalitě.

Vyhledávací síť je označováno jako skupina webů související s vyhledáváním, na kterých se mohou zobrazovat vaše reklamy. Při inzerci ve vyhledávací síti se mohou výsledky zobrazovat na jiných stránkách Googlu např. mapy, nákupy.

reklama na internetu
online marketing

Na člověka denně na internetu a sociálních sítích vyskočí stovky, až tisíce reklam. Při takových číslech se zdá být složité být právě tím, kdo zákazníka zaujme. Mým cílem je nahlédnout do vašeho podnikání, zanalyzovat konkurenci a zvolit pro vás ideální řešení. Pouze společným úsilím se dá dosáhnout pozitivních výsledků. 

Klára

Marketing & social media specialist

Proč se spolehnout zrovna na nás?

01.

Rychlost

Komunikace s námi i samotný vývoj probíhá agilně, bez zbytečných prodlev. Snažíme se vždy dodržovat domluvené termíny. 

02.

Preciznost

Snaha o co nejvíce precizní práci je u nás samozřejmost. Vždy pro vás navrhneme řešení, které nejvíce odpovídá potřebám.

03.

Výsledky

Ty za nás mluví nejvíce. Aby byl web úspěšný, musí splňovat cíle, ke kterým byl tvořen. O to se postaráme. 

Nezávazná konzultace

k vašemu projektu

Pojďme se sejít u dobré kávy

Adresa

Slovenského národního povstání 356/17
460 05 Liberec V-Kristiánov

Ozvěte se nám