Online marketing

Oslovte zákazníky na správném místě

Díky výkonnostnímu online marketingu vám přivedeme na web relevantní zákazníky 

reklama na internetu

PPC reklama

Zvyšte tržby ihned

PPC je nejpopulárnější formou online marketingu. Jak vychází z jejího názvu – Pay per click, tedy platba za kliknutí, platíte pouze tehdy, kdy zákazník navštíví váš web a nikoliv při zobrazení reklamy. Díky správně nastaveným PPC reklamám lze dosáhnout okamžitých výsledků za poměrně nízkých nákladů. Tím ale práce nekončí. Pokud se vám podaří dostat zákazníka na svůj web, musí ještě provést požadovanou akci jako je vyplnění formuláře, nebo třeba nákup produktu. Pak přichází na řadu optimalizace struktury a obsahu stránky.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Základ úspěchu

SEO – Často podceňovaný, přesto ten nejdůležitější aspekt úspěšného webu. SEO je jako základy domu. Dlouhodobý úspěch v podnikání dosáhnete jen s webem, který má silné základy.  Spousta lidí vám bude tvrdit, že vám optimalizují web za pár hodin. Výsledkem je úprava pár textů nebo nahrání pluginu zdarma, což zvládnete i vy. 

Opravdové SEO spočívá v dlouhodobé spolupráci, komunikaci a optimalizaci. Oproti PPC reklamě, která má výsledky okamžitě, je SEO často přehlížené, protože nemají firmy trpělivost a přijde jim to jako ztráta času. Trpělivost ale růže přináší.

social media marketing

Propagace na sociálních sítích

Jděte s dobou

V poslední době stále populárnější nástroj, jak zviditelnit sebe či svoji firmu. Sociální sítě nabyly obrovské síly a popularity v online marketingu a zdá se být snadné toho využít. Proč by ale měl zákazník kliknout na Vaši reklamu mezi tisíci konkurenty, když jemu samotnému se zobrazí denně stovky reklam?
První dvě sekundy jsou nejdůležitější!  To je čas, během kterého musíte zákazníka zaujmout, jinak bude scrollovat dál. Grafická podoba a sdělení reklamy jsou zásadní pro její úspěch. 

online marketing

Na člověka denně na internetu a sociálních sítích vyskočí stovky, až tisíce reklam. Při takových číslech se zdá být složité být právě tím, kdo zákazníka zaujme. Mým cílem je nahlédnout do vašeho podnikání, zanalyzovat konkurenci a zvolit pro vás ideální řešení. Pouze společným úsilím se dá dosáhnout pozitivních výsledků. 

Klára

Marketing & social media specialist

Proč se spolehnout zrovna na nás?

01.

Rychlost

Komunikace s námi i samotný vývoj probíhá agilně, bez zbytečných prodlev. Snažíme se vždy dodržovat domluvené termíny. 

02.

Preciznost

Snaha o co nejvíce precizní práci je u nás samozřejmost. Vždy pro vás navrhneme řešení, které nejvíce odpovídá potřebám.

03.

Výsledky

Ty za nás mluví nejvíce. Aby byl web úspěšný, musí splňovat cíle, ke kterým byl tvořen. O to se postaráme. 

Nezávazná konzultace

k vašemu projektu

Pojďme se sejít u dobré kávy

Adresa

Slovenského národního povstání 356/17
460 05 Liberec V-Kristiánov

Ozvěte se nám