Reference

Vybrané ukázky naší práce. Tvoříme weby, eshopy, software na míru. Specializujeme se na SEO optimalizace webu a tvoříme efektivní PPC kampaně. Sídlíme v Liberci, ale působíme po celé ČR.

Web reference

Sítotisk Přívratský

Rodinná firma specializující se na sítotisk. Sídlí na severu Čech a díky námi zpracované SEO optimalizaci na jejich webu nyní působí po celé republice. I přes svojí velikost se nyní řadí ve svém oboru mezi jedničku na trhu.

Woodservis

Webová prezentace stavební firmy, jejíž působení sahá až do daleké Afriky. Grafika zhotovena na míru dodává webu elenganci a jednoduchost. V podobném duchu vznikají i stavby, se kterými jsme při tvoření fotogalerie opravdu nešetřili...

SEO reference
Web reference

Pešta recyklace

Tvorba webové prezentace pro firmu specializující se na recyklaci kovových materiálů. Původní web už něco zažil a byla potřeba na pořádný upgrade. Majitel nám poskytl velice povedené fotografie, díky kterým se grafické provedení opravdu povedlo.

Spokojenost

Vaše spokojenost je naším cílem. Děláme vše pro zkvalitnění spolupráce a vždy Vám vyjdeme vstříc. Vše konzultujeme a vyhovujeme Vašim požadavkům.

Komunikace

Budete vždy v obraze. Čas jsou peníze a my se Vám snažíme vyhovět co nejrychleji. Vždy budete mít přehled, v jakém stavu dílo je. S jeho předáním probíhá i prezentace a rychlé školení. Nekupujete králíka v klobouku!

Kvalita

Kvalitně odvedená práce je samozřejmostí. Na dílo máme pevně stanovený termín, který se z naší strany dodržuje.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní čáslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz