FAQ

Zajímají vás konkrétní dotazy? Nejste si s něčím jistí? Podívejte se na nejčastější dotazy ohledně online podnikání.
Nenašli jste svůj dotaz? Neváhejte nás kontaktovat skrze formulář, nebo rovnou zavolejte. Odpovíme Vám na vše.

Nejčastější dotazy

Cena webu závisí na jeho obsahu. Vytváříme weby všech velikostí, ať už jen menší webové prezentace firmy, nebo velké komplexní weby s variabilním obsahem, či aplikacemi na míru. Webové portfolio firmy Vás vyjde od 16 - 20 tisíc korun. Větší a komplexní weby začínají zhruba na 35 tisících. Přesnou cenu se dozvíte od nás!

U nás je správa webu zdarma. V ceně vytvoření webu je zahrnut i pravidelný servis v podobě zhotovení analýz a výsledků Google Analytics. Drobnější úpravy na webu jsou zdarma. Slovem drobnější myslíme pokud se nejedná o úpravy celého webu. Pravidelně aktualizujeme konverze a analyzujeme vyhledávací dotazy. S vaším webem aktivně pracujeme!

Neočekávejte od nás tuctové e-shopy, které tvoříme dle nějakých šablon, ani žádné krabicové produkty. My tvoříme e-shop přímo Vám na míru. Cena se samozřejmě odvíjí dle velikosti funkcí a požadavků, ale pod 60 tisíc to nebude. Na oplátku za to očekávejte zaručenou kvalitu.

Cena reklamy záleží pouze na tom, kolik jste ochotni investovat. Jelikož se jedná o PPC (Pay per click), platíte pouze za proklik na Váš web, nikoliv za zobrazení reklamy. Běžné nastavení kompletní reklamní kampaně vyjde na 15 tisíc a kolik si nastavíte měsíční tarif pro zobrazování záleží jen na Vás. Běžně to bývá mezi 5 - 15 tisíci. Můžete si být ale jistí, že investice se Vám ve výsledku vyplatí.

Všechny cesty vedou do Říma - a tak je to i s webovými službami. Je jich mnoho, ale všechny vedou ke zvýšení Vašich zisků. Díky novým webovým stránkám nebo novému e-shopu získáte komfort pro Vaše zákazníky. Na moderním a snadno ovladatelném webu se vždy lépe nakupuje. Také to odráží prestiž Vaší firmy. Díky SEO nástrojům a PPC kampaním Vám zaručíme dohledatelnost a tím přivedeme na web či e-shop nové zákazníky. Toto vše vede ke zvýšení zisků!

Zajímavá otázka. Každý z Vás si na našich službách najde různé výhody. Mezi ty nejhlavnější patří hlavně komunikace a vstřícnost. Nemusíte se bát, že nám zaplatíte a už nikdy neuvidíte. Veškeré schůzky s Vámi, i ty první, jsou zcela zdarma včetně zhotovení analýzy Vašeho webu. Jezdíme v pravidelných intervalech za klienty na servisní schůzky a konzultujeme s nimi jejich přání. Čas od času upgradujeme dohledatelnost, o které máme stále přehled díky měření konverzí a návštěvnosti. Nemusíte se bát žádných závratných cen. U nás vždy víte, za co platíte.

Zaujalo Vás něco?

Máte zájem o naše služby? Nebo se nejdřív chcete jen na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo přímo přes telefonní čáslo

Kdy pracujeme

8:00 - 20:00

Kde nás najdete

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

Email

info@lvdesign.cz

Kam zavolat

+420 603 763 595

Napište nám

Navštivte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuality ze světa technologií

Kontakty

Slovenského národního povstání 356/17, Liberec 46005

+420 603 763 595

info@lvdesign.cz